©2017 Proudly created with www.safirsarayi.net

  • Facebook - White Circle
  • White Instagram Icon
  • Twitter - White Circle

Adres : Köyceğiz Sokak No:26/1-2 Siteler /Ankara /Turkey


Telefon : (+90 312) 350 63 44 pbx
Faks : (+90 312) 350 15 76 fax


Mail : info@bicerkardesler.com.tr

Hakkımızda

Hayatımıza renk katan ve vazgeçilmez eşya olan mobilyalar aynı zamanda sağlığımız ve konforumuz için de önem taşımaktadır. Onun için mobilyalarımızı seçerken birkaç önemli noktayı ararız. Bunlar mobilyanın kalitesi, dayanıklılığı, ergonomik yapısı, estetik değeri ve kullanım amacına uygun olmasıdır. Elbette bütün bu özelliklerin tümünü bir arada görmek güçtür. Biçer Kardeşler Mobilya olarak 1976 yılından bu güne kadar bu özelliklerin hepsini bir araya getirdik ve sizler için en doğru, en uygun üretimleri gerçekleştirdik. Ürettiği mobilyalarla evinize samimiyet katan Biçer Kardeşler Mobilya benzersiz tasarımları, hijyenik ve insan sağlığını ön plana alan üretim materyalleri ve ekonomik seçenekleriyle mobilyada fark yaratıyor.

Ankara Siteler’de faaliyetlerini sürdüren Biçer Kardeşler Exclusive Mobilya,son yıllarda teknolojiye yaptığı yatırımlarla da öne çıkıyor. Tüm bu modern tesisleşme ve makine parkuru atağına rağmen mobilyalarının yüzde 80’inde de el emeği var. İşte, Biçer Kardeşler Mobilya’nın evinize kattığı samimiyet duygusunun sırrı! Mobilyayı sanata dönüştüren bu ustalık, evinizde vazgeçilmeziniz olacak. Modern, avangard ve klasik tarz mobilya üretimi gerçekleştiren şirketin üretim teknolojisine bu denli önem vermesi müşterilerinden takdir görüyor. Kalite ve güven nitelikleriyle ön plana çıkan Biçer Kardeşler Mobilya, faaliyetlerini ISO 9011-2008 kalite sistemi ve TSE kalite standartları ile daha da arttırmış bulunmaktadır.
Ürettikleri mobilyalara gösterilen ilgiden dolayı, yurtiçinde sağlam bir bayileşme ağına sahip olan şirket, yurtdışı yatırımlarında ve ihracat yaptığı ülkelerde oldukça başarılı, ülke ekonomisine de değer kazandırmaya devam ediyor.

Birinci sınıf malzeme kullanarak elde ettiğimiz tüm ürünlerimiz yüzde 80 el işçiliği ile hazırlanarak mobilyayı bir sanat eseri haline dönüştürerek üretimini yaptığımız ev mobilyalarımızla sizlere hem sağlığı hem de konforu ve kaliteyi, görsel doyumu sunuyoruz. Uzman bir ekiple gerçekleştirdiğimiz mobilya üretimi yine uzman bir kadro tarafından ar-ge ve pazarlama çalışmalarıyla beraber her geçen gün geliştirilmektedir. Modellerimiz Klasik, Avangarde ve Modern tarzın tüm detaylarıyla günümüz zevk ve konforuna göre yenilenmektedir. Biçer Kardeşler Mobilya olarak hem her zevke hitap ediyor, hem de fiyat ile kaliteyi doğru noktada birleştirerek bütün mekanlarınızla mobilyalarımızı buluşturuyoruz…