©2017 Proudly created with www.safirsarayi.net

  • Facebook - White Circle
  • White Instagram Icon
  • Twitter - White Circle

Adres : Köyceğiz Sokak No:26/1-2 Siteler /Ankara /Turkey


Telefon : (+90 312) 350 63 44 pbx
Faks : (+90 312) 350 15 76 fax


Mail : info@bicerkardesler.com.tr

Hayatımıza renk katan ve vazgeçilmez eşya

olan mobilyalar aynı zamanda sağlığımız ve

konforumuz için de önem taşımaktadır.

Kurumsal

Biçer Kardeşler Mobilya olarak 1976 yılından bu güne kadar bu özelliklerin hepsini bir araya getirdik ve sizler için en doğru, en uygun üretimleri gerçekleştirdik. Ürettiği mobilyalarla evinize samimiyet katan Biçer Kardeşler Mobilya benzersiz tasarımları, hijyenik ve insan sağlığını ön plana alan üretim materyalleri ve ekonomik seçenekleriyle mobilyada fark yaratıyor.

Kolleksiyon

Birinci sınıf malzeme kullanarak elde ettiğimiz tüm ürünlerimiz yüzde 80 el işçiliği ile hazırlanarak mobilyayı bir sanat eseri haline dönüştürerek üretimini yaptığımız ev mobilyalarımızla sizlere hem sağlığı hem de konforu ve kaliteyi, görsel doyumu sunuyoruz.

Haberler

Uzman bir ekiple gerçekleştirdiğimiz mobilya üretimi yine uzman bir kadro tarafından ar-ge ve pazarlama çalışmalarıyla beraber her geçen gün geliştirilmektedir. Modellerimiz Klasik, Avangarde ve Modern tarzın tüm detaylarıyla günümüz zevk ve konforuna göre yenilenmektedir. Biçer Kardeşler Mobilya olarak hem her zevke hitap ediyor, hem de fiyat ile kaliteyi doğru noktada birleştirerek bütün mekanlarınızla mobilyalarımızı buluşturuyoruz…